Top Delilik Quotes

Browse top 4 famous quotes and sayings about Delilik by most favorite authors.

Favorite Delilik Quotes

1. "Basiniza tas düserse, bu sahiden kötüdür; ama utanç, serefsizlik, ayip ya da hakaret ancak sen aldirirsan kötü olur. His yoksa kötülük de yoktur. Halk var gücüyle seni isliklarken, sen kendini alkislarsan bunun ne zarari olabilir? Iste kendini alkislamani mümkün kilan tek sey Deliliktir"
Author: Desiderius Erasmus
2. "Daemon gergin bir sekilde güldü. "Ne düsündügünü görebiliyorum. Aklini okuyabildigimden falan degil, yüzünden okunuyor. Tehlikeli oldugumu düsünüyorsun."Bir de öküz ve seksi oldugunu düsünüyordum ama bunu kabul etmiyordum. Uzayli bir yasam formu mu? Basimi iki yana salladim. "Delilik bu ama senden korkmuyorum."
Author: Jennifer L. Armentrout
3. "Ah siz akilli insanlar! Tutku! Sarhosluk! Delilik! Empati kurmadan, orada öyle rahat rahat oturun, alkoligi elestirin, aklini kaçirmistan nefret edin, bir rahip gibi yanindan geçip gidin ve sizi onlardan biri yapmadigi için Ferisi gibi Tanri'ya sükredin. Ben birçok kez sarhos oldum, tutkularim delilikten hiç uzak degildi, her ikisinden de pisman degilim: Zira olanaksiz görünen önemli seyler yapan ve eskiden beri alkolik ve deli diye damgalanan tüm sira disi insanlari kendi ölçülerimle anlamayi ögrendim. Ama az çok özgür, soylu, beklenmedik bir is yapan hemen hemen herkesin arkasindan söyle söylendigini duymak, siradan yasamda bile katlanilmazdir: 'Bu insan alkolik, bu insan deli!' Utanin siz ayiklar! Utanin siz akillilar!"
Author: Johann Wolfgang Von Goethe
4. "Kendi budalaligi yüzünden kendine ates püskürüyor. Kendini bir ömür boyu sürecek bir endiseye ve aciya böyle baliklama, cani gönülden attigi için. Delilikti bu yaptigi. Tam bir çildirmislik. Her seye, devasa olasilik oranlarina ragmen, kontrol edemedigin bir dünyanin, kaybetmeyi kaldiramayacagin tek seyi elinden almayacagina dair son derece temelsiz ve akil almaz aptallikta bir inanç duymak. Dünyanin seni mahvetmeyecegine inanmak."
Author: Khaled Hosseini

Delilik Quotes Pictures

Quotes About Delilik
Quotes About Delilik
Quotes About Delilik

Today's Quote

You don't just fit into my world, Blythe. You are my world"
Author: Abbi Glines

Famous Authors

Popular Topics