Top Hiskond Quotes

Browse top 2 famous quotes and sayings about Hiskond by most favorite authors.

Favorite Hiskond Quotes

1. "Ma ei armasta seda maailma. Ma tõepoolest ei armasta seda. Ühiskond, milles ma elan, on mulle vastik; reklaam ajab südame pahaks; info ajab oksele. Minu töö arvutispetsialistina seisneb andmete, infohulga ja ratsionaalsete otsustuskriteeriumite mitmekordistamises. See on täiesti mõttetu. Ausalt öeldes on see isegi halb; täiesti kasutu lisapinge närvirakkudele. Selles maailmas on küll kõike muud vaja kui lisainformatsiooni."
Author: Michel Houellebecq
2. "See ühiskond vajab Wolfgang Priklopili suguseid kurjategijaid, et anda nägu sellele kurjale, mis temas elab, ja see endast ise eraldada. Ta vaja pilte keldrikongidest, selleks et ei peaks nägema paljusid kortereid ja aedu, kus vägivald näitab oma kodanlikku palet. Ta kasutab minusuguseid kõmuliste juhtumite ohvreid selleks, et vabastada end vastututusest igapäevaseste kuritegude paljude nimetute ohvrite ees, keda ei aidata - isegi siis, kui nad abi paluvad."
Author: Natascha Kampusch

Hiskond Quotes Pictures

Quotes About Hiskond
Quotes About Hiskond

Today's Quote

Well, man, you know what they say."No, I don't. I don't know what they say. I don't even know who they are. Who is this they? They seem pretty smug. They seem to think they know shit. Fuck them."
Author: Bo Burnham

Famous Authors

Popular Topics