Top Kurban Quotes

Browse top 3 famous quotes and sayings about Kurban by most favorite authors.

Favorite Kurban Quotes

1. "Paige'le birbirimize bakiyoruz. Gerçekte kim oldugumuzu bilerek bakiyoruz. Ilk kez.Hayatimizin geri kalanini, dünyanin bize kim oldugumuzu söylemesine izin vererek geçirebiliriz. Akilli veya deli. Aziz veya seks bagimlisi. Kahraman veya kurban. Tarihe birakiriz, iyi mi yoksa kötü mü oldugumuzu söylemeyi.Geçmisimizin gelecegimizi belirlemesine izin verebiliriz.Ya da kendi adimiza karar verebiliriz.Ve belki de bizim isimiz daha iyi bir sey icat etmektir."
Author: Chuck Palahniuk
2. "Bir inanç için aci çekmis olandan daha tehlikeli bir varlik yoktur: en büyük zalimler kafasi kesilmemis mazlumlar arasindan çikar. aci, güç istahini azaltmak söyle dursun, onu azdirir; zihin de kendini bir soytarinin meclisinde bir kurbaninkinden daha rahat hisseder; onu, bir fikir için ölünen gösteriden daha fazla tiksindiren hiçbir sey yoktur."
Author: Emil Cioran
3. "Yüzeysel hüzünler, yüzeysel asklar uzun ömürlüdür. Büyük asklar, büyük acilarsa kendi büyüklüklerine kurban olurlar."
Author: Oscar Wilde

Kurban Quotes Pictures

Quotes About Kurban
Quotes About Kurban
Quotes About Kurban

Today's Quote

Identifying disruptive footholds means connecting with specific jobs that people—your future customers—are trying to get done in their lives."
Author: Clayton M. Christensen

Famous Authors

Popular Topics