Top Moterys Quotes

Browse top 5 famous quotes and sayings about Moterys by most favorite authors.

Favorite Moterys Quotes

1. "Tik žinau, kad moterys per kancias pasauliui atneša nauja žmogu. Atsakomybes, kad šis užaugtu, imasi taip pat jos. Manau, tik nedaugelis moteru gali susitaikyti, kai žusta gyvybe. Del jos moterys daug vargsta. Vyrai mažiau atsakingi, nebent ant ju užgriuna išbandymai ir atsakomybe. Jie viska nusiaubia, tarsi tai butu tik žaidimas. Mes, moterys, renkame lavonus, gimdome naujus kareivius ir kuriame naujus ryšius."
Author: Herbjørg Wassmo
2. "Kita vertus, moterys ateina i pasauli su genetiškai nulemtu gyvenimo tikslu, tad joms nereikia jo išsikovoti per audras ir nuotykius."
Author: Isabel Allende
3. "Moterys trokšta pasakos. Aišku, ne visos, bet daugelis nuo vaikystes svajoja apie vyra, kuris del ju butu pasiryžes viskam, netgi žinodamas, kad gali likti pats iskaudintas."
Author: Nicholas Sparks
4. "Jeigu moterys noretu išlaikyti prie saves vyrus, turetu juos nuolat girdyti alkoholiu arba šerti narkotikais. Kitokiu budu su poligamija susitvarkyti paprasciausiai nera."
Author: Sigitas Parulskis
5. "Moterys su usais, vyrai su krutimis. Idomi šalis. Nenuostabu, kad graikai išrado kentaurus, pederastija ir serijinius žudikus, maždaug — Heraklis, Odisejas ir Ko."
Author: Sigitas Parulskis

Moterys Quotes Pictures

Quotes About Moterys
Quotes About Moterys
Quotes About Moterys

Today's Quote

Any society that would give up essential liberty to obtain a little security will deserve neither and lose both." Ben Franklin"
Author: Ben Franklin

Famous Authors

Popular Topics