Top Reiki Quotes

Browse top 23 famous quotes and sayings about Reiki by most favorite authors.

Favorite Reiki Quotes

1. "Ištisos kartos užsiima darbais, kuriu nekencia, tik todel, kad nusipirktu, ko jiems iš tikruju nereikia."
Author: Chuck Palahniuk
2. "I give Reiki, which is energy, but I don't tell too many people that."
Author: Donna Karan
3. "Lyg laikas butu suglebes žveris, kuri reikia užmušti."
Author: Françoise Sagan
4. "Mergaitems reikia šalto pykcio. Joms butina apgalvota neapykanta, pagieža, leidžianti išvengti kompromisu, vengimas atleisti. Joms reikia žinoti, jog pasakytu žodžiu neatsiims, niekada, niekada. Tai kompensacija už ribotas moteru galimybes pasaulyje. <...> Stok skersai kelio moteriai, ir neabejok - ji nepamirš nuoskaudos ir puoseles savo keršta nors ir visa amžinybe, jei to reikes."
Author: Gregory Maguire
5. "Shreiking, slithering, torrential shadows of red viscous madness chasing one another through endless, ensanguinated condors of purple fulgurous sky... formless phantasms and kalaidoscopic mutations of a ghoulish, remembered scene; forests of monstrous over-nourished oaks with serpent roots twisting and sucking unnamable juices from an earth verminous with millions of cannibal devils; mound-like tentacles groping from underground nuclei of polypous perversion... insane lightning over malignant ivied walls and demon arcades choked with fungous vegetation..."
Author: H.P. Lovecraft
6. "Tiesa, kaip tu ir sakei, dažniausiai lydi stiprus skausmas. O beveik niekas netrokšta skausmingos tiesos. Žmonems reikia gražios ir jaukios pasakos, kuri leistu jiems bent truputi giliau pajusti savo gyvenimo prasme. Butent todel atsiranda religijos."
Author: Haruki Murakami
7. "Kita vertus, moterys ateina i pasauli su genetiškai nulemtu gyvenimo tikslu, tad joms nereikia jo išsikovoti per audras ir nuotykius."
Author: Isabel Allende
8. "I žmones reikia žiureti iš aukštai. Budavo, užgesinu šviesa ir atsistoju prie lango: jie ne neitaria, kad juos galima stebeti ir iš viršaus. Jie rupinasi savo priekiu, kartais užpakaliu, bet visi ju triukai skirti metro setyniasdešimties centimetru ugio žiurovui. O ar kas nors kada pagalvojo, kaip atrodo katiliuko formos kepure žvelgiant iš septinto aukšto? <...> Viena vakara man toptelejo mintis pašaudyti i žmones."
Author: Jean Paul Sartre
9. "Gal ir tiesa, kad po nesekmiu ruožo butinai prasideda šviesus etapas, tik jo kartais reikia šiek tiek palaukti."
Author: Martynas Starkus
10. "Jei stabdymas kenkia stabdžiams, reikia mažiau stabdyt."
Author: Martynas Starkus
11. "The shreiking fight or the out-of-character insult endures forever, while the daily sweetness dissolves like sugar in water."
Author: Mary Karr
12. "Pirmiausia reikia stengtis gyventi dabar, šia akimirka. Taciau vien gyventi maža. Žmogus privalo išnaudoti visa jam Dievo duota galia, visas galimybes."
Author: Og Mandino
13. "The owner of the store was a Hungarian woman named Jules. I hadn't started the conversation with her, rather she invited herself to sit with me one day. I didn't want to be rude so I let her babble on about herself. It turned out she was a Reiki healer. Her coffee shop was also a bookstore and a studio for her healing sessions. She explained the fundamentals of being a healer by allowing the energy to flow through her hands, power she called upon from the Universe. She was a bit eccentric but I really liked her from the few times I had spoken with her. And she was the closest thing to a friend I had. Sad, I know."
Author: Shawnda Currie
14. "...kad ir kaip butu, gyvenima reikia gyventi, ir geriau gyventi gražiai, net jeigu nuo viso to neišvengiamai pykina."
Author: Sigitas Parulskis
15. "Statistika, žmones pamažu ima gyventi pagal statistikos duomenis, o ne pagal naturalius poreikius. Jeigu statistikos departamentas ir žurnalistas praneše, kad privalai per gyvenima pagaminti dešimt tonu mešlo - buk geras, pasistenk."
Author: Sigitas Parulskis
16. "Žmones mano, kad renkasi daiktus pagal savo poreikius. Taciau iš tikruju poreikiai parenka daiktams žmones. Daiktas šiais laikais stipresnis, nes jis dar turi verte, o žmogus — beveik jokios. Vidutinis butas kainuoja puse milijono, vidutini žmogu galima nudobti už keleta tukstanciu. Manau, galima ir pigiau."
Author: Sigitas Parulskis
17. "Reikia prarasti viska, kad galetum vel viska atrasti."
Author: Sigitas Parulskis
18. "Vienatveje gali šimta kartu iveikti savo kompleksus, bet reikia, kad rezultata patvirtintu auditorija."
Author: Sigitas Parulskis
19. "Tu tiek puikavaisi savo pergalemis, kadužmiršai, jog šiame pasaulyje reikia mokytis nelaimeti, o pralaimeti"
Author: Sigitas Parulskis
20. "Ji išejo nieko nepaaiškinusi. Todel negalima atleisti savižudžiams. Jie išeina nepalike jokios žinutes, jokio sumauto raštelio, išeina visiems laikams, o mums tenka tik graužtis, kad mes del to kalti. Net jeigu paliktu šimtus rašteliu, tai nieko nekeistu. Visokie valkatos mums rašo raštelius, bet mes žinom, kad tai ne tie rašteliai, kuriu mums reikia, kurie mus paguostu. Slapta viliames, bet negalim saves apgauti. Žinom, kad tai visiška kvailyste, vis tiek graužiames. Kadangi niekad nesužinosim tiesos. Visi pasiaiškinimai, visi pasiteisinimai bus tiktai musu paciu noras kaip nors nusimesti atsakomybes našta."
Author: Sigitas Parulskis
21. "Argumentai, kad viska (pavyzdžiui, nuoguma) reikia suprasti tik metaforiškai, metonimiškai ar dar velniai žino kaip onomatopejiškai, man tokiais atvejais sukelia tik mauduli paausyje. Politikai neturi jokiu perkeltiniu prasmiu. Vienintele ju prasme — viešas parazitavimas ir manipuliavimas."
Author: Sigitas Parulskis
22. "Priešas turi buti atpažistamas ir baisus, jis turi buti tavo namuose arba prie duru slenkscio. Štai kodel žydai. Mums juos atsiunte Dievo apvaizda, tad, del Dievo, pasinaudokime jais ir melskimes, kad visada butu žydu, kuriu galetume bijoti ir nekesti. Priešo reikia, kad tauta turetu vilti. Sakoma, patriotizmas - paskutine niekšu prieglauda: neturintis morales principu dažniausiai apsisiaucia veliava, o mišrunai visada rekia apie gryna tautos krauja. Tautine tapatybe - paskutine varguoliu atspirtis. O tapatybe igyja prasme tik per neapykanta kitokiam. Reikia puoseleti neapykanta kaip pilietine aistra. Priešas yra tautu draugas. Visada reikia tureti, ko nekesti, kad kaltintume del savo vargu."
Author: Umberto Eco
23. "Kada policijos informatorius tampa išties patikimas? Kai atskleidžia samoksla. Tad reikia surengti samoksla, apie kuri galetu pranešti."
Author: Umberto Eco

Reiki Quotes Pictures

Quotes About Reiki
Quotes About Reiki
Quotes About Reiki

Today's Quote

Michael always said if he could get them to eighteen without going to jail or getting a girl pregnant he'd consider it a success."
Author: Brigid Kemmerer

Famous Authors

Popular Topics