Top Shiv Ji Quotes

Browse top 12 famous quotes and sayings about Shiv Ji by most favorite authors.

Favorite Shiv Ji Quotes

1. "To je špatné znamení," prohlásí Olívie a predstírá slavnostní krájení masa, "protože pak se nedostane na autogramiádu Metallicy."Štouchnu do ní loktem. "Kdo kdy rekl, že ji vezmu na autogramiádu Metallicy?""Jááá," protáhne a hodí po mne jeden z jejích dramatických výrazu?. "Ale chystáš se tam, že jo? Já ten podpis potrebuju."
Author: Adelle R.
2. "We cannot trample upon the humanity of others without devaluing our own. The Igbo, always practical, put it concretely in their proverb Onye ji onye n'ani ji onwe ya: "He who will hold another down in the mud must stay in the mud to keep him down."
Author: Chinua Achebe
3. "Isterijos ir baimes apimti žmones seka paskui lozungus, nepriklausomai nuo to, kas ir kieno vardu juos skelbia, jei tik reksnys pažada masei prisiimti sunkia mastymo našta ir atsakomybe už tai, ko ji bijo, bet negali išvengti."
Author: Erich Maria Remarque
4. "Mergaitems reikia šalto pykcio. Joms butina apgalvota neapykanta, pagieža, leidžianti išvengti kompromisu, vengimas atleisti. Joms reikia žinoti, jog pasakytu žodžiu neatsiims, niekada, niekada. Tai kompensacija už ribotas moteru galimybes pasaulyje. <...> Stok skersai kelio moteriai, ir neabejok - ji nepamirš nuoskaudos ir puoseles savo keršta nors ir visa amžinybe, jei to reikes."
Author: Gregory Maguire
5. "... je tam také pokus o básen venovanou ... mouše. Kdybych nevedel, jak se veci mají, rekl bych, že ty verše sepsala nejaká ctihodná slecna, která tyká tvorum, o nichž peje; ale protože jsem ji složil já, nezbývá mi než verit, že byl-li jsem já schopen neceho takového, pak už je každý schpen všeho."
Author: Italo Svevo
6. "Praejusia savaite ponia Modžeri paskolino man knyga. Ji vadinasi "Oksfordo šiuolaikines poezijos antologija, 1892-1935". Jie leido tokiam žmogui, pavarde Jytsas, atrinkti eilerašcius. Geriau jau butu to nedare. Kas jis toks - ir ka jis išmano apie eiles? Perverciau visa knyga, ieškodamasVilfredo Ouveno arba Zygfrido Sasuno eilerašciu. Neradau - ne vieno. Ir žinote kodel? Nes tas ponas Jytsas sako - taigi, jis sako: "Aš samoningai nuspredžiau NEITRAUKTI ne vieno eilerašcio iš Pirmojo pasaulinio karo. Man jie nepatinka. Pasyvi kancia - netinkama tema poezijai." PASYVI KANCIA? PASYVI KANCIA! Manes vos neištiko priepuolis. Kas tam žmogui yra? Leitenantas Ouvenas paraše tokia eilute: "Ir krintancius palydi ne varpai, / O piktas ir rustus pabuklu griausmas." Noreciau žinoti, kas cia yra pasyvaus? Butent taip jie miršta. Maciau tai savo akimis, ir sakau: velniop ta pona Jytsa."
Author: Mary Ann Shaffer
7. "He's dead: Internal bleeding. When they opened him up they found a toothbrush shiv lodged in the anal cavity. It was never determinded whether he'd put it up there for safe keeping himself or somebody else did it for him, but it was a good lesson for the rest of the inmates. They even put up a sign. "Never put sharp objects up your ass."
Author: Michael Connelly
8. "Yra didele, bet visiškai kasdieniška paslaptis. Visi žmones su ja susije, kiekvienas ja žino, bet tik nedaugelis apie ja pagalvoja. Dauguma paprasciausiai su ja taikstosi ir ne kiek nesistebi. Toji paslaptis - tai laikas. Jam matuoti yra kalendoriai ir laikrodžiai, bet tas nedaug ka sako, nes kiekvienas žino, kad kartais viena valanda atrodo kaip amžinybe, o kitais kartais ji prabega kaip akimirka - nelygu, ka žmogus ta valanda patiria. Laikas yra gyvenimas, o gyvenimo bustas - žmogaus širdis."
Author: Michael Ende
9. "Baime — ne pati tinkamiausia emocija dalintis. Baime yra baime, ji neturi nei amžiaus, nei rases, nei tikejimo. Suima tave i naga, ir gali kelnes pristumti, nesvarbu, kiek tau metu, ir kokia patirti manaisi esas užsitarnaves. Baime kaip mirtis, prieš ja visi lygus."
Author: Sigitas Parulskis
10. "Ne taip, kaip vyras abejotu prieš pabuciuodamas moteri, apgalvotu, kaip ji reaguos, svarstytu, ar jai tai patiks. Galbut dvejotu noredamas pratesti akimirka, ta nuostabu laukima, kartais malonesni už pati bucini."
Author: Stephenie Meyer
11. "Taciau prisiklauses austru daktaro kalbu apie kolumbietišku kvaišalu nauda, galiu pasakyti, kad religija yra ir kokainas liaudžiai, nes butent ji skatino ir tebeskatina karus, kitatikiu skerdynes, tai tinka krikšcionims, musulmonams bei kitiems stabmeldžiams, ir jei afrikieciai seniau galabydavo tik vieni kitus, tai misionieriai atverte juos padare koloniju kariunais, tinkamais mirti pirmose linijose, o užemus miesta žaginti baltaodes moteris. Žmones niekada su tokiu atsidavimu ir ikaršciu nepridirba tiek blogo, kiek padaro iš religiniu isitikinimu."
Author: Umberto Eco
12. "Byla to veliká odbornice na cekání, mírná, pasivní, nesmelá, a proto ji casto bolely zuby, nebot se skvele hodila do cekárny u zubare a její zuby o tom vedely."
Author: Witold Gombrowicz

Shiv Ji Quotes Pictures

Quotes About Shiv Ji
Quotes About Shiv Ji
Quotes About Shiv Ji

Today's Quote

Movies, as evidenced by a chorus of protesting and celebrating Americans, influence broader trends."
Author: Anna Deavere Smith

Famous Authors

Popular Topics