Top Svoboda Quotes

Browse top 3 famous quotes and sayings about Svoboda by most favorite authors.

Favorite Svoboda Quotes

1. "Svoboda sledovat své vlastní zámery je však prinejmenším stejne duležitá pro úplného altruistu jako pro nejvetšího sobce. Altruismus, má-li být ctností, jiste nepredpokládá, že se musí poslouchat vule nekoho jiného. Je ale pravda, že znacná cást predstíraného altruismu se projevila touhou primet ostatní ke službe cílum, které "altruista" považuje za duležité."
Author: Friedrich Hayek
2. "Vopravdu nevím, proc se ti blázni zlobejí, když je tam drží. Clovek tam muže lézt nahej po podlaze, vejt jako šakal, zurit a kousat. Jestli by to udelal clovek nekde na promenáde, tak by se lidi divili, ale tam to patrí k necemu prachobycejnýmu. Je tam taková svoboda, vo kerej se ani socialistum nikdy nezdálo."
Author: Jaroslav Hašek
3. "Pritisnila je na gumb dvigala. Šla bo in kupila letalsko vozovnico. Svoboda, ki jo išce, je njena, ne Satakejeva, ne Jajoina, ne Jošijina, in prepricana je bila, da mora biti tam nekje zunaj. Ce so se za njo zaprla še ena vrata, nima druge izbire, kot da najde nova in jih odpre. Dvigalo, ki ji je prišlo naproti, je jecalo kot veter.END."
Author: Natsuo Kirino

Svoboda Quotes Pictures

Quotes About Svoboda
Quotes About Svoboda
Quotes About Svoboda

Today's Quote

There's a reason people run negative ads... it's because they work."
Author: Anne Northup

Famous Authors

Popular Topics