Top Teadmiste Quotes

Browse top 2 famous quotes and sayings about Teadmiste by most favorite authors.

Favorite Teadmiste Quotes

1. ",,Ma arvasin, et olin juba kõige eest maksnud. Mitte nii nagu naised, kes aina maksavad ja maksavad ja maksavad. Ei mingit tasu ja karistuse põhimõtet. Lihtne väärtuste vahetus. Sa annad midagi ära ja saad midagi vastu. Või sa töötad millegi eest. Nii või teisiti maksad sa kõige eest, mis midagi väärt on. Olin lunastanud endale elus palju asju, mis mulle meeldisid, ja sellepärast olin elust mõnu tundnud. Asjade eest, mis sulle rõõmu valmistavad, võib maksta mitmeti - teadmiste, kogemuste, riski või rahaga. Et elust mõnu tunda, selleks tuleb õppida oma raha eest midagi täisväärtuslikku saama ja seda teadlikult nautima. Üldiselt on see võimalik. Maailm on hea kaubamaja."
Author: Ernest Hemingway
2. "[...] - nimelt et eavesdropping, salaja pealtkuulamine, mitte ainult ei ole mõlemas linnas [Cambridge ja Oxford] laialdaselt harrastatud tegevus, vaid oli, on ja jääb parimaks (ehkki algeliseks) vajalike teadmiste kogumise mooduseks, kui ei taheta muutuda autsaideriks, kes midagi ei tea ja kel pole midagi jagada."
Author: Javier Marías

Teadmiste Quotes Pictures

Quotes About Teadmiste
Quotes About Teadmiste

Today's Quote

Your mind is like this water, my friend. When it is agitated, it becomes difficult to see. But if you allow it to settle, the answer becomes clear."
Author: Bil Keane

Famous Authors

Popular Topics