Top Valye Quotes

Browse top 4 famous quotes and sayings about Valye by most favorite authors.

Favorite Valye Quotes

1. "Beni kurtarmaya geliyormus; bizzat benim olan parlak zirhlari içindeki, dertli sövalyem."
Author: Corrine Jackson
2. "Tesekkürler, Lordum," dedi fahise.Etrafina bakindi."Burasi sefil bir yer," dedi, sesinde kesin bir teslimiyet vardi."Eger sokaklarda çalismaktan hoslansaydim buraya hiç gelmezdim." Içini çekti. "Biliyor musunuz?" dedi, "ayaklarim agriyor.Oysa benim meslegimdeki birinin sirtindan sikayetçi olmasi gerekirdi.Tekrar tesekkürler, Lordum." Döndü ve oturdugu masaya dogru ayaklarini sürüye sürüye geri gitti. "Fahiselerle konusmayi seviyorum," dedi Kalten."Hayata karsi hos, sade bir bakislari var." "Bir kilise sövalyesi için ilginç bir hobi." "Tanri beni savasçi olarak kiraladi Sparhawk, kesis olarak degil.Bana söylediginde savasirim ama diger zamanlarim bana ait."
Author: David Eddings
3. "Eski zamanlari hatirlayin. Perilere layik Büyük Pasta'nin yapildigi zamanlari; sadece kuyruk isirandan korkan ejderhalari, kötü krallari, topraklarinizda gezinen devleri, azalmaya baslayan sövalyeler dönemini. Ve siz elinizde eski ve üzerinde yazilar bulunan bir kiliçla ejderha avlamak zorunda kalirsaniz..Yapraklari agaçtan daha iyi resmeden türden bir ressamsaniz..Yagmurlu, rüzgarli ve gün isiginin da çekip gittigi bir gece, odanizin içinde açan bir sarmasik yapraginin sesini duyarsaniz.. Elinizi beyaz kabuguna dayadiginiz agaç, bir gün, ''Uzaklara git. Rüzgar senin pesinde. Git ve asla dönme'' derse; Üstünüzde koca bir yorgunluk ve yoksunluk duygusuyla kendinize gelircesine etrafa bakip, ''Niye yalniziz?'' diye sorarsiniz; Küçük bir çocuk elinizi sessizce tutup ''Üzgünüm'' diyecektir.¦ J.R.R. Tolkien - Masallar kitabi Altikirkbes Yayinlari Arka Kapak Yazisi"
Author: J.R.R. Tolkien
4. "Bas asagiyken nasil böyle rahat konusabiliyorsunuz?' diye sordu Alice, bu sirada ayaklarindan onu çekip, kenardaki yiginin üzerine uzatti.Sövalye bu soru karsisinda çok sasirmisti. 'Bedenimin nerede oldugunun ne önemi var ki?' dedi. 'Benim kafam yine ayni sekilde çalisiyor. Isin dogrusu, ne kadar bas asagidaysam, o kadar çok yeni seyler kesfedebiliyorum."
Author: Lewis Carroll

Valye Quotes Pictures

Quotes About Valye
Quotes About Valye
Quotes About Valye

Today's Quote

We abuse land because we regard it as a commodity belonging to us. When we see land as a community to which we belong, we may begin to use it with love and respect."
Author: Aldo Leopold

Famous Authors

Popular Topics