Top Aydan Quotes

Browse top 5 famous quotes and sayings about Aydan by most favorite authors.

Favorite Aydan Quotes

1. "Hayattan deger görmek mi istiyorsunuz?Önce siz kendinize deger verin. Bu bencillik degildir.Siz güçlü olmazsaniz kimseye faydaniz olmaz."
Author: Bülent Gardiyanoglu
2. "A pang of deep longing ripples through me. I'm torn between my promise to send Aydan to the Abyss and my need to keep him safe. The opposing forces fragment what remains of my mind, breaking me down once again."
Author: Christine Fonseca
3. "Nesy. At last. It has to be her. Who else can make Aydan smile? Make me smile."
Author: Christine Fonseca
4. "Ama büyük ask duygusu, ilk pariltinin az ötesinde kendini kanitlamaya kalkinca, küvetteki bir yük gemisi gibi karaya oturmaya mahkumdur. Böylece daha çok yere ihtiyaç duyulur, daha fazla ve daha fazla yere… Aydan büyük bir zevk alinir, ama günes de istenir.(syf. 78)"
Author: Mathias Malzieu
5. "Korktugun her olaydan, basina gelmesinden ürktügün her kötü rastlantidan kaçinmak için onu ayrintilariyla düsünürsün hemen. Ayrintilariyla düsünmek sart. Yoksa bir noktayi bile düsünmeyi unutsan o nokta basina gelir. Yalniz yasayanlar her seyi hesaba katmak zorundadir. Baska türlü korunamazlar. Baska türlü yasayamazlar. Allahim neler düsünüyorum! Düsün oglum Hikmet. Düsün ki bunlar basina gelmesin ha-ha. Iyi seyleri düsünmekten kaçin sadece. Onlar basina gelsin. Mesele bu kadar basit iste."
Author: Oğuz Atay

Aydan Quotes Pictures

Quotes About Aydan
Quotes About Aydan
Quotes About Aydan

Today's Quote

Men weren't really the enemy - they were fellow victims suffering from an outmoded masculine mystique that made them feel unnecessarily inadequate when there were no bears to kill."
Author: Betty Friedan

Famous Authors

Popular Topics