Top Budo Quotes

Browse top 12 famous quotes and sayings about Budo by most favorite authors.

Favorite Budo Quotes

1. "Pokud cloveka mátlo pobývat v Prízrakove, kde ho obklopovali duchové predchozích forem, ocitnout se uvnitr této budovy mu vyrazilo dech. Zdálo se, jako by se chodba stahovala a zužovala podle kolotání jejích duchu. Steny byly ovešené osvedceními a obrazy, které obklopovaly další v prízracné podobe. Kolem svetel visely prízraky holých žárovek a složitých lustru."Myslím, že hodím šavli," rekla Deeba."To je ti jenom duchno," poznamenal Hemi. "To se spraví."
Author: China Miéville
2. "Kdy došlo k tomu, že budoucnost prestala být príslibem a stala se hrozbou?"
Author: Chuck Palahniuk
3. "Kain, ješte omrácený nesmírným poctem dobytka, otrokyn a zlata, které vynesla bitva s midiánci, si v duchu rekl, Válka je jak vidno prvotrídní obchod, možná ten nejlepší, když se vezme v potaz, jak snadno lze díky ní získat tisíce kusu dobytka, ovcí a svobodných dívek, tohohle boha budou jednou vzývat armády, protože nevím, komu by mohl být víc užitecný, a nemýlil se. Je dost dobre možné, že smlouva, kterou podle nekterých tvrzení uzavrel buh s clovekem, nemá víc než dva body a v nich stojí, ty budeš sloužit nám, vy budete sloužit mne."
Author: José Saramago
4. "Je s podivem, s jakou lehkostí hovorí lidé o budoucnosti, jako by ji drželi v ruce, jako by meli moc budoucnost oddálit nebo naopak priblížit podle okamžitých potreb a požadavku."
Author: José Saramago
5. "Vos creés que hay una realidad postulable porque vos y yo estamos hablando en este cuarto y en esta noche, y porque vos y yo sabemos que dentro de una hora o algo así va a suceder aquí una cosa determinada. Todo eso te da una gran seguridad ontológica, me parece; te sentís bien seguro en vos mismo, bien plantado en vos mismo y en esto que te rodea. Pero si al mismo tiempo pudieras asistir a esa realidad desde mí, o desde Babs, si te fuera dada una ubicuidad, entendés, y pudieras estar ahora mismo en esta misma pieza desde donde estoy yo y con todo lo que soy y lo que he sido yo, y con todo lo que es y lo que ha sido Babs, comprenderías tal vez que tu egocentrismo barato ono te da ninguna realidad válida. Te da solamente una creencia fundada en el error, una necesidad de afirmar lo que te rodea para no caerte dentro del embudo y salir por el otro lado vaya a saber adónde."
Author: Julio Cortázar
6. "—No te preocupes, Budo. Estoy preparada para irme.—¿Qué es eso de que estás preparada para irte? ¿Para irte adónde? ¿Tú sabes lo que ocurre cuando desapareces?—No, pero no te preocupes. Pase lo que pase, estaré bien."
Author: Matthew Dicks
7. "Lidé kricí, že chtejí vytvorit lepší budoucnost, ale není to pravda. Budoucnost, to je jen lhostejná prázdnota, která nikoho nezajímá, kdežto minulost je plná života a její tvár nás dráždí, popuzuje, uráží, takže ji chceme znicit nebo premalovat. Lidé chtejí být pány budoucnosti, jen aby mohli menit minulost. Bojují o vstup do laboratorí, v nichž se retušují fotografie a prepisují životopisy a dejiny."
Author: Milan Kundera
8. "Hollywood je jenom specializovaná banka – konsorcium vetších financních entit, které najímají talenty, témer vždy za paušální plat, narídí jim vytvorit produkt a ten pak prodávají na každém predstavitelném nosici po celém svete až do úplného zblbnutí. Cílem je najít produkty, jaké se budou prodávat vecne, i dávno poté, co byl talent vyplacen a poslán do háje."
Author: Neal Stephenson
9. "Starý Bailey vešel prádlo. Trepetalo se a vlálo na streše Central Pointu. Supermoderní budova se Starému Baileymu nelíbila, ale, jak casto ríkával svým ptákum, výhled shora byl nedostižný, a navíc, strecha Central Pointu je jedno z mála míst v západní cásti Londýna, odkud se na Central Point nemusíte koukat."
Author: Neil Gaiman
10. "Postoji razlika koja odvaja andela s labudovim krilima od andela s orlovskim krilima."
Author: Victor Hugo
11. "Gdy kleska stanie przed toba,Wysluchaj prawdy w milczeniu,Bo jakze równac ze sobaCzlowieka, w którego sumieniuPojawic sie nie mozeNajmniejsze wstydu znamie,Gdy ty, wychowany w honorze,Potrafisz dowiesc, ze klamie?W trudniejszym cwiczony mestwie,Na Triumf spojrzyj ze wzgarda,I badz jak struna, w szalenstwieZmuszana do smiechu przez bardaWewnatrz budowli z kamienia,Bowiem najtrudniej na swiecieZwyciezac posród milczeniaI cieszyc sie z tego w sekrecie."
Author: W.B. Yeats
12. "Cala nasza ekonomia opiera sie na ludzkich slabostkach,na zlych nawykach i lekach.Moda.Bary fast food.Elektroniczne gadzety.Erotyczne zabawki.Osrodki dietetyczne.Ogloszenia towarzyskie.Skrajne sekty religijne.Salony fryzjerskie.Kryzys wieku sredniego u mezczyzn.Szal zakupów.Cale nasze zycie zbudowane jest na watpliwosciach i braku satysfakcji.Pomysl,co by sie stalo,gdyby ludzie byli naprawde,szczerze szczesliwi.Calkowicie zadowoleni ze swojego zycia.Nastapilby kataklizm"
Author: Will Ferguson

Budo Quotes Pictures

Quotes About Budo
Quotes About Budo
Quotes About Budo

Today's Quote

In India there are more poor people in three states... than there are in the whole of sub-Saharan Africa."
Author: Andrew Mitchell

Famous Authors

Popular Topics