Top Informatsioon Quotes

Browse top 3 famous quotes and sayings about Informatsioon by most favorite authors.

Favorite Informatsioon Quotes

1. "Kahe vaenuliku inimgrupi kohtumisel peaks siiski kinni pidama elementaarsetest käitumisreeglitest. Esiteks ei jooda vaenlasega teed. Teiseks ei räägita temaga. Kolmandaks tuleb informatsioon välja pigistada ähvarduste ja vajaduse korral vägivallaga, mitte teega."
Author: Bernard Werber
2. "Ühiskonnas tõuseb lihtsamalt ja kiiremini kõrgele see, kes oskab kütkestada, mõrtsukaid liita, valeinformatsiooni levitada, kui see, kes oskab toota uusi mõtteid ja asju."
Author: Bernard Werber
3. "Ma ei armasta seda maailma. Ma tõepoolest ei armasta seda. Ühiskond, milles ma elan, on mulle vastik; reklaam ajab südame pahaks; info ajab oksele. Minu töö arvutispetsialistina seisneb andmete, infohulga ja ratsionaalsete otsustuskriteeriumite mitmekordistamises. See on täiesti mõttetu. Ausalt öeldes on see isegi halb; täiesti kasutu lisapinge närvirakkudele. Selles maailmas on küll kõike muud vaja kui lisainformatsiooni."
Author: Michel Houellebecq

Informatsioon Quotes Pictures

Quotes About Informatsioon
Quotes About Informatsioon
Quotes About Informatsioon

Today's Quote

That bodies should be lent us, while they can afford us pleasure, assist us in acquiring knowledge, or doing good to our fellow creatures, is a kind and benevolent act of God - when they become unfit for these purposes and afford us pain instead of pleasure-instead of an aid, become an encumbrance and answer none of the intentions for which they were given, it is equally kind and benevolent that a way is provided by which we may get rid of them. Death is that way."
Author: Benjamin Franklin

Famous Authors

Popular Topics