Top Viena Quotes

Browse top 50 famous quotes and sayings about Viena by most favorite authors.

Favorite Viena Quotes

1. "Un vinš saprata, ka vienatne ir tas briesmigakais buris, kura cilveks var sevi ieslodzit."
Author: Alberts Bels
2. "Stigros staipeknos, steidzigi stiegu. Tu savilki cieta mezgla manu dveseli, noziedzigais buri. Ta es savilkšu tavus stienus.! Tu esi apvijis ar stieniem manu augumu, bet nekad tu nevaresi savus stienus ievit man galva. Te slepjas mans speks un tavs nespeks. Manas domas ka putni ir svabadas. Ja ari nomiršu, vienalga, ka pislis izvejošu cauri stieniem, bušu brivs atomu pirmsakuma, bet tu, buri, sarusesi un sabirzisi, jo neviens buris vel nav mužigs. Tikai mes- cilveki."
Author: Alberts Bels
3. "Viena bezdeliga pavasari nenes."
Author: Alberts Bels
4. "Dievai visas gerybes parduoda tikraja kaina, yra pasakes vienas senoves poetas. Jis butu galejes pridurti, kad pacias verciausias jie parduoda pigiausiai. Viskas, kas mums tikrai naudinga - nebrangu; tik už tai, be ko galima apsieiti, mokam didelius pinigus. Kas gražu - išvis neparduodama; visa tai nemirtingieji dievai mums duoda veltui."
Author: Axel Munthe
5. "Sestrilla, hafelinaJue amourasestrillaAwou jue selavienaEn patre jueTranslation:Beloved one, little catI love you for all timeIn this timeAnd all others"
Author: Christine Feehan
6. "Bet visada atsiranda vienas ar du, kurie išsineša paslapti ir kamuojasi del jos taip niekada ir nepriartedami prie jos išsiaiškinimo."
Author: Christopher Priest
7. "Laikas - tai silpnutis mirties ekstraktas, kuris iš leto skverbiasi i mus kaip nestiprus narkotikas. Iš pradžiu jis gaivina, ir mes net pradedame tiketi, kad esame nemirtingi, bet lašas po lašo, diena po dienos jis tampa vienu lašu, viena diena stipresnis ir pavirsta rugštimi, drumsciancia ir nuodijancia musu krauja."
Author: Erich Maria Remarque
8. "Vienatve ieško keliones draugo, neklausdama, kas jis. Kas to nesupranta, tas niekada nebuvo vienišas, o tik vienas."
Author: Erich Maria Remarque
9. "Ganhei mais olhares em Viena do que no Brasil inteiro."
Author: Filipe Russo
10. "Aš visada sakau: gyvenimas - kaip jura. Viena banga iškelia, kita nuleidžia.."
Author: Françoise Sagan
11. "<…> ji klausdavo manes, koki kara kariauju aš. Nežinodavau atsakymo, nenorejau nei gyventi, nei mirti, nei šloves, nei stabilumo, neturejau svajoniu ar tikslu, neturejau valios ar talento, netgi nebuvau labai graži, buvau viena iš tu tukstanciu moteru, kurios sekdavo iš paskos savo mylimiesiems ir budavo ištikimos arbatos virejos, lovos pakloteliai, žoles pjovejos. Buvau lengvai pakeiciama ir mano veidas primine plauku dažu naudojimo instrukciju paveiksliukus – buvo beveidis."
Author: Gabija Grušaite
12. "Kiekviena pasaka turi ta pacia fabula: pasiklydusia moteri, pabaisa už kampo ir didvyri, kuris truputi paveluoja, bet tik trumpam, tam, kad moteris suprastu, jog nori buti išgelbeta ir nera jokio kito kelio."
Author: Gabija Grušaite
13. "<…> jauciausi šito organizmo dalis, jauciau kažkoki keista artuma šeštos valandos sumaišciai ir tukstanciams žmoniu, kurie buvo priversti kasdien kariauti su beprasmybe, nuoboduliu ir savo vienatve."
Author: Gabija Grušaite
14. "Šiaip ar taip, jos jau pavelavo i beveik visus svarbius susitikimus savo gyvenime, liko dar trys vizitai pas plastines chirurgijos specialistus ir vienas susitikimas su neišsipildymu."
Author: Gabija Grušaite
15. "Ne viena pasaka nepatikekit,Nors šimtmecius ilgusDaugybe kraštu jas laike tikrove.Netikekit ir tuo, kaKiti žmones be perstojo kalba,Nors išminciaus žodžius jie kartotuAr pasiremtu raštais šventais.Netikekite niekuo,Sapnuose ka regejot, ka vaizduote sukure,Nors manot, kad siuncia tuos vaizdiniusDievas.Nepriimkite žodžiu už tiesa,Nors kažkas juos pridengtu šventuolio arMeistro vardu.Patikekit tik tuo, ko karti patirtisIlgai Jus pacius per išbandymus moke,Kas nekliudo geroves nei Jums, nei kitiems."
Author: Gautama Buddha
16. "Kunigaikštis vel susidure su viena Sicilijos misle; šioje paslapciu saloje, kur namai aklinai uždarineti, o valstieciai tvirtina, kad jie nežino, kaip patekti i ju kaima, kuris matyti kalvoje, už penkiu minuciu kelio, - cia, šioje saloje, nors ir labai atkakliai stengiamasi parodyti, kad paslapciu labai daug, neimanoma ka nors išlaikyti paslaptyje."
Author: Giuseppe Di Lampedusa
17. "Kitapus pieveles juodavo veja užstojanti pušu giraite, iš už kurios atsklisdavo bangu muša. Nuožmiu Ramiojo vandenyno bangu. Jos oše sodriais ir niuriais balsais it daugybe susispietusiu sielu, šnabždanciu kiekviena savo istorijas. Ir atrode, kad prisideti prie šio choro ir papasakoti kitu istoriju trokšta dar daugiau sielu."
Author: Haruki Murakami
18. "Musu laisve paciais ja itvirtinanciais veiksmais sukuria tolydžio stiprejancius iprocius, kurie ja pasmaugia, jeigu jos neatnaujina nuolatines pastangos: jos tyko automatizmas. Pati gyviausia mintis sustabareja ja išreiškiancioje formuluoteje. Žodis atsigrežia prieš ideja. Raide nužudo dvasia. Ir netgi liepsningiausias musu entuziazmas, pasireiškiantis išoriniu veiksmu, kartais taip naturaliai pavirsta šaltu savanaudišku išskaiciavimu arba išpuikimu, vienas taip lengvai igija kito forma, jog mes galetume juos supainioti viena su kitu, galetume abejoti savo paciu nuoširdumu, neigti geruma ir meile, jei nežinotume, kad mires dar kuri laika išsaugo gyvojo bruožus."
Author: Henri Bergson
19. "Ne, ne vienas žmogus ilgai negaletu pakelti tokio liepsningo gyvenimo. <...> Niekas negaletu taip ilgai diena nakti deginti visus savo žiburius, eikvoti visus savo vulkanus, niekas neistengtu taip ilgai diena nakti stoveti liepsnose, kasdien daug valandu su ikaitusia galva mastyti, nuolatos megaudamasis, nuolatos kurdamas, nuolatos šviesus, su budriais jausmais ir nervais nelyginant pilis, už kurios langu kasdien skamba muzika, o naktimis tviska tukstanciai žvakiu."
Author: Hermann Hesse
20. "<...> Gerai suprantu, kad kiekvienas žmogus turi individualius savo patyrimu aruodus ir neretas, ko sava akim nera mates, nelabai tam itiki. Todel nieko nepadarysi, jei i aikštes viduryje pastatyta skulptura kiekvienas žiuri tik iš savo puses ir ne visados nori apeiti aplink, pažiureti iš visu pusiu. <...>"
Author: Ignas Šeinius
21. "Milestiba ir laimiga, vienalga, kur ta bijusi - rozes vai pelnos."
Author: Imants Ziedonis
22. "Uz cilveku neved neviena laipa, neviens tilts. Uz cilveku var aiziet tikai pa atspulgiem."
Author: Imants Ziedonis
23. "Cilvekus vienkarši vajag saprast, vina doma. Un pasauli vajag saprast. Nevar ta – maukt visus ka kurpes uz vienas liestes. Katrai adai savs izliekums, vile, kukums. Lai to ieraudzitu, vajag klusumu un laiku."
Author: Inga Abele
24. "Milestiba nav tava vara. Ta atnak un ir tevi. Un tu savadak nevari. Tu atkal esi viena gabala. Tev nav jautajumu."
Author: Inga Abele
25. "Atriebiba ir domajoša cilveka reflekss, sarežgits ricibas un seku kopums, kas nepiemit nevienai citai dzivai butnei."
Author: Jo Nesbø
26. "Niekas nepradeda karo- ar bent jau ne vienas protingas zmogus neturetu jo pradeti - tvirtai nesuvokdamas, ka siuo karu jis ketina pasiekti ir kaip jis ketina kariauti."
Author: Jodi Picoult
27. "Es neka negribu pieradit, vienkarši- es gribu dzivot; nedarit launa nevienam citam, iznemot sevi pašu. Uz to man ir tiesibas, vai ne.?"
Author: Leo Tolstoy
28. "Turi ivykti kas nors tragiška, kad žmones vel bent trumpa laika taptu artimesni, pakantesni, jautresni vienas kitam."
Author: Martynas Starkus
29. "Yra didele, bet visiškai kasdieniška paslaptis. Visi žmones su ja susije, kiekvienas ja žino, bet tik nedaugelis apie ja pagalvoja. Dauguma paprasciausiai su ja taikstosi ir ne kiek nesistebi. Toji paslaptis - tai laikas. Jam matuoti yra kalendoriai ir laikrodžiai, bet tas nedaug ka sako, nes kiekvienas žino, kad kartais viena valanda atrodo kaip amžinybe, o kitais kartais ji prabega kaip akimirka - nelygu, ka žmogus ta valanda patiria. Laikas yra gyvenimas, o gyvenimo bustas - žmogaus širdis."
Author: Michael Ende
30. "Either that information was not believed or inexplicably never passed on to the regional military command. When the attack finally came, Vienamese civilians were defenseless."
Author: Nayan Chanda
31. "Tikraja tavo šeima sieja ne kraujo ryšys, o pagarba ir džiaugsmas, kuriuos randate vienas kito gyvenime. Vienos šeimos nariai retai išauga po tuo paciu stogu."
Author: Richard Bach
32. "Kelkis iš savo apsnudusio gyvenimo, eik ir žiurek...Jeigu taip butu paprasta. Kita vertus, gal tai ir yra paprasta, bet taip mažai kas iš musu sulaukia angelo, kuris atidarytu vienutes, vienatves kalejimo, duris, visiško atsainumo, svetimumo šiam pasauliui, duris ir ištiestu ranka - kelkis, seni, maunam iš cia. Kiek baimiu mus sergsti musu neryžtingumo, abejoniu urvuose...Kelkis, šunsnuki, kol ne velu, paskui gailesiesi, bet niekam tas tavo gailestis nebus reikalingas, net tau paciam."
Author: Sigitas Parulskis
33. "Jeigu žmogus priklijuotas prie stulpo, jis arba politikas, arba nusikaltelis. Dažniausiai abu viename"
Author: Sigitas Parulskis
34. "Kiekvienas, kuris taip sako, esa problema ne pinigai, yra veidmainis. Nes kaip tik vienintele problema ir yra pinigai. Visur ir visada. Ir šiame pasaulyje, ir kitame. Problema — ne pinigai, problema, kaip ju gauti. Kuo lengviau, be pastangu. Laimeti loterijoj, rasti lobi, gauti palikima iš Amerikos. Apvogti, nudet ka nors ir nebut sugautam. Tai svajones, kurioms žmonija iššvaisto daugiausia savo laiko."
Author: Sigitas Parulskis
35. "Negaliu pakesti nuotrauku, tarsi tai butu kažkada pralaimetu varžybu protokolai. Beveik kiekviena nuotrauka šunsnukio Krono balsu tau drebia i akis: nevykelis, nevykelis, nevykelis."
Author: Sigitas Parulskis
36. "Po motinos laidotuviu mudu su tevu likome vieni. Tai pats baisiausias laikas — kai sveciai išsiskirsto. Ypac po laidotuviu, kai ateina akimirka ir staiga lieki vienas su tušciais neplautais indais, visiškai vienas šiame pasaulyje, o ateitis — tušcia, i kuria krenti kaip i bedugne, be jokios vilties kada nors pajusti po kojomis tvirta pagrinda."
Author: Sigitas Parulskis
37. "Vienatves viešbutis, štai kuo baigiasi žmogaus gyvenimas."
Author: Sigitas Parulskis
38. "Kiekviename pasaulio viešbutyje butinai atsiras trys rusai, kurie vakar buvo nusikabine kokias nors vietines kekšes."
Author: Sigitas Parulskis
39. "Daugelis dalyku, kurie kvailai skamba viešai ištarti, vienatveje, kai liekame patys su savimi, jau neatrodo tokie beviltiški."
Author: Sigitas Parulskis
40. "Vienatveje gali šimta kartu iveikti savo kompleksus, bet reikia, kad rezultata patvirtintu auditorija."
Author: Sigitas Parulskis
41. "Aš iš tiesu nežinau daugybes dalyku. Nežinau, kodel kartais pasielgiu vienaip, o kita syki kitaip."
Author: Sigitas Parulskis
42. "Kiekvienas save gerbiantis graikas mano esas rašytojas. Jie visi ka nors rašo: eiles, romanus, prisiminimus. Grafomanu tauta."
Author: Sigitas Parulskis
43. "Numireliai, skolos, pavydas, meile. Kam visa tai rupi? Televizijai, ir tik tol, kol yra žiurovu. Laikrašciams, medijoms. Tik tol, kol galima ka nors parduoti. Tavo asmenines baimes, problemos, kancios, tavo vienatve — visa tai anksciau ar veliau lieka tik tau vienam, tik tavo paties naudojimui."
Author: Sigitas Parulskis
44. "Pastebejai, pajuryje visuomet metosi tik vienas batas, tarsi juromis iki šiol plaukiotu tik vienakojai piratai."
Author: Sigitas Parulskis
45. "Alkoholis neturi tautybes. Vienatve — taip pat."
Author: Sigitas Parulskis
46. "Nieko nera blogiau kaip komplikuota moteris. Kiekviename žingsnyje statanti gynybines kliutis, paskui pati atsitrenkia i savo paspestas pinkles ir kuria drama, kuria pavadina nešvankiu „santykiu aiškinimusi"."
Author: Sigitas Parulskis
47. "Žmones išskiria ne priešiškumas, o baime virsti vienas kitam blogu iprociu."
Author: Sigitas Parulskis
48. "Geriau isižiurejes, tolumoj galejai pamatyti kažkokius konturus. Lyg sala, lyg milžiniškas kalakutas. Vienaip ar kitaip, Turkija."
Author: Sigitas Parulskis
49. "Laikas teka. Net tada, kai tai atrodo neimanoma. Net tada, kai kiekviena sekunde sukelia toki skausma, lyg žaizdoje tvinkciotu kraujas. Jis slenka nevienodai, keistai trukcioja arba ramiai sustoja, bet vis vien slenka. Net man."
Author: Stephenie Meyer
50. "- Nebijok, - sumurmejau. - Mes priklausome vienas kitam."
Author: Stephenie Meyer

Viena Quotes Pictures

Quotes About Viena
Quotes About Viena
Quotes About Viena

Today's Quote

I realized relatively early on that I had no desire to be a mother whatsoever. I actually love children, but specifically other people's."
Author: Cindy Gallop

Famous Authors

Popular Topics